Kategorie

poniedziałek, 9 maja 2016

Instagram

 Znowu piszę posta podczas drzemki Skakanki. Właśnie wróciłyśmy z placu zabaw ( pogoda cudowna) i bidulka padła jeszcze zanim zdążyłyśmy dojść do domu. Ale wracając do tematu -macie Instagrama?
Ja odkąd pamiętam uwielbiam oglądać zdjęcia, więc pod tym względem jest to aplikacja dla mnie idealna. Mogłabym tak siedzieć i przeglądać fotki obcych ludzi pół dnia :P. Jest to też kopalnia pomysłów na wszystko.
Dziś chciałam Was zachęcić do śledzenia mojego profilu -klik, jak również pokazać kilka fajnych kont, które sama śledzę :).

  •  Mój numer jeden to profil pewnej pani ginekolog, która przemyca swoją wiedzę pomiędzy historiami z jej życia i #instaserialemomiłości- @mamaginekolog.
  • Kolejne konto warte polecenia to instagram mojej koleżanki Gosi, która prowadzi bloga edukacyjnego dwadodaćdwarównasiepiec.pl. Znajdziecie tam mnóstwo pomysłów na spędzenie wolnego czasu z dzieckiem bawiąc się i ucząc jednocześnie -@dwadodacdwarownasiepiec.pl.
  • Interesujący jest też według mnie profil pewnej mamy 6 dzieci poniżej czwartego roku życia - trójka z nich to trojaczki :)-@chloeandbens
  • Są też boskie dziecięce mokasyny ręcznie robione przez Martę z  Martamadeit. Sama jeszcze nie jestem w ich posiadaniu, ale mam nadzieję że niedługo się to zmieni -@martamadeit
Nie ma tego za wiele, ale jak wejdziecie na mój profil to zobaczycie, że sama nie śledzę za wielu kont :P. A czy wy macie jakieś swoje instagramowe propozycje? Chętnie popatrzę.
A.
A to świeża fotka z prze godziny :)

Po spodniach widać, że zabawa była przednia :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz.