Kategorie

środa, 29 lipca 2015

Album małego dziecka

Macie taki album?
Skakanka ma, mam i ja :). Zawsze lubiłam oglądać swój album jak byłam mała, dostałam go już "dla siebie" w dniu ślubu. Moja mama prowadziła  "Album naszego dziecka" zarówno mi jak i moim dwóm braciom:). Hania dostała swój pierwszy album od babci i jest on systematycznie uzupełniany. Moim zdaniem jest to świetna pamiątka i jednocześnie pomysł na prezent dla noworodka ;). Niestety obecnie bardzo trudno jest kupić taki album, gdzie można go uzupełniać aż do osiągnięcia przez dziecko dorosłości, czy jak w przypadku mojego- do ślubu. Na rynku jest pełno pięknych albumów na pierwszy rok życia dziecka. Skakanka ma swój album do 3 lat, a szkoda bo wiek przedszkolny i szkolny też jest wart opisania :(.
Poniżej kilka fotek z pierwszych albumów Hani i jej mamy :) - 25 lat różnicy, a jednak podobieństwa występują ;).
A.4 komentarze:

 1. Uważam, że takie książeczki są świetną pamiątką :) Żałuję, że nie nie posiadam własnej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kupiłam albumy moim dzieciom, ale nie starczyło mi wytrwałości, by je uzupełniać.... Podziwiam Cię! Moja córka na pewno chętnie obejrzałaby swój, gdyby taki był...

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny pomysł taki album. Ja takiego specjalnego nie miałam, ale i tak w domu jest mnóstwo albumów z moimi zdjęciami i jeden taki jak byłam całkiem mała.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, też zrobiłam mojej córce taki album z pierwszego roku życia :)

   Usuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz.