Kategorie

środa, 15 lipca 2015

5 najbardziej nietrafionych prezentów dla niemowlakaDziś przedstawię Wam przeciwieństwo mojego wcześniejszego posta Top 5.
Uważam, że są rzeczy których nie powinno się dziecku kupować, no chyba, że było to wcześniej ustalone. Na podstawie własnego doświadczenia krótko opiszę 5 najbardziej nietrafionych prezentów dla niemowlaka :).

  1. Kosmetyki - no na prawdę, nic na siłę. Każdy ma swoje ulubione, sprawdzone  i wg. siebie najlepsze produkty, których używa. Skakanka dostała kilka takich produktów, które leżą i się kurzą. Nie będę przecież na dziecku wypróbowywać niesprawdzonych specyfików.
  2. Ubranka - kupowanie ubranek dziecięcych to dla mnie chyba największy "fun", dosłownie czysta przyjemność :).  Wracając do tematu, dziecku nie są potrzebne ubranka typu piękne welurowe śpiochy 3 rozmiary za duże, które będą w sam raz akurat w środku lata :P. Nie wspominając już o guście. Jeśli już chcemy koniecznie kupić jakąś "szmatkę", ustalmy wcześniej chociaż rozmiar dobry na dzieciaczka, albo przemyślmy to ,czy ubranko na wyrost będzie  odpowiednie do pory roku, w której maluch będzie je nosił. 
  3. Zwierzątka i inne żyjątka- przy tym punkcie chyba nic nie trzeba tłumaczyć. To zbyt duża odpowiedzialność jak na prezent.
  4. Smoczki- no po co? Ja markę smoczków upatrzyłam sobie już dawno i takie kupuje Skakance. Co z tego, że miałam kupę gratisów do wypróbowania, Dodatkowe smoczki, mimo iż dobrej marki leżą na półce nie używane. W tym przypadku liczy się też przedział wiekowy ( tak, smoczki są różnych rozmiarów :P).
  5. Przybory do pielęgnacji - i nie mam tu na myśli kosmetyków, tylko gruszkę do noska, szczoteczkę do włosów czy nożyczki do paznokci. To czego używamy do pielęgnacji dzieci, zależy od rodziców i jest to ich wybór.                                                                  


Nie można niczego narzucać rodzicom, oni wiedzą co jest najlepsze dla ich dziecka :).
A.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz.